KABINY PRYSZNICOWE

 

KABINY DOPASOWANE
DO KAŻDEJ ŁAZIENKI

Dobrze wkomponowana w przestrzeń łazienki czy salonu łazienkowego kabina prysznicowa to połączenie funkcjonalności, wygody i estetyki. W INTERIOR GLASS łączymy oczekiwania i wizję klienta lub architekta ze starannym wykonaniem przy użyciu bezpiecznych i trwałych materiałów.

Oferujemy kabiny prysznicowe na wymiar i indywidualne zamówienie, dopasowane do stylu i układu pomieszczenia. Kabiny realizujemy z najwyższej jakości materiałów. Chętnie podejmujemy się realizacji zarówno projektów klasycznych, jak i bardziej niestandardowych, designerskich, z wykorzystaniem szkła barwionego, efektownych szklanych dekorów czy stylizowanych okuć lub konstrukcji. Wykonujemy nowoczesne kabiny bezbrodzikowe, oddzielone szklanymi ścianami strefy prysznicowe, kabiny z drzwiami przesuwnymi lub łamanymi, kabiny w stylu nowoczesnym, industrialnym, glamour czy minimalistycznym.

Wykonujemy kabiny prysznicowe w różnych kształtach i układach ścian. Przed realizacją robimy dokładny pomiar pomieszczenia, gdzie ma stanąć kabina oraz analizujemy całe pomieszczenie. Dzięki temu projekt kabiny jest precyzyjny, a my jesteśmy w stanie zaproponować bezpieczne mocowania dostosowane do układu pomieszczenia, rodzajów ścian oraz dobrze dobrać inne elementy konstrukcyjne mające wpływ na trwałość kabiny. Bo oprócz efektu wizualnego, przy pracy ze szkłem, szczególnie ważne jest bezpieczeństwo.

NOWOCZESNE SZKLANE KABINY

Nowoczesne i eleganckie kabiny prysznicowe to tzw. kabiny bezbrodzikowe. Taka kabina prysznicowa to odpowiednio zaprojektowany przestrzenny układ szklanych ścian i drzwi, którymi można zabudować wnękę prysznicową lub wyodrębnić z salonie łazienkowym strefę prysznicową wokół natrysku. Wykonujemy szklane kabiny, ściany prysznicowe i drzwi prysznicowe na miarę wyobraźni projektanta i zamawiającego. Każdy projekt jest indywidualnie wymierzany i dopasowany do wnętrza. 

Styl kabiny może być dowolny. Dużą popularnością cieszą się kabiny w stylu industrialnym, loftowym. Oferujemy wówczas szkło w czarnych ramach z czarnymi okuciami. Dbając o każdy szczegół, dobieramy czarne uszczelki, czarne płaskowniki oraz czarne zawiasy, profile, czarne gałki i uchwyty.

W projektach stawiających na blask i elegancję stosujemy klasyczne przezroczyste szkło hartowane lub szkło hartowane barwione oraz wykończenia i mocowania wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej w kolorach: chrom, satyna czy złoto. Na ścianę łazienki można też wprowadzić szklany dekor z motywem graficznym lub ciekawą fakturą.

Wszystkie stosowane przez nas materiały cechuje trwałość i sprawdzona jakość. Dodatkowo, zrealizowane przez nas kabiny prysznicowe są objęte pogwarancyjnym serwisem zapewniającym regulację oraz wymianę uszczelek. Bo o piękne rzeczy warto dbać.

KABINY NA WYMIAR
Z HARTOWANEGO SZKŁA

Podczas realizacji kabin prysznicowych na wymiar ważna jest dla nas ergonomia, design oraz jakość i solidność wykonania. Dlatego też nasze kabiny wykonujemy z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 8-10 mm. Taka grubość szklanej tafli zapewnia odpowiednią sztywność i stabilność kabiny. Stosujemy dobrej jakości, dedykowane do szkła mocowania, uszczelki oraz inne elementy konstrukcyjne. Dodatkowo proponujemy zabezpieczenie szkła ułatwiającą czyszczenie powłoką ENDUROSHIELD oraz powłoką antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi bakterii i zapewnia higienę użytkowania. Dzięki temu kabina będzie łatwiejsza w użytkowaniu - w utrzymaniu higieny i czystości.

Klasycznym materiałem przy projektowaniu kabin i ścianek prysznicowych jest szkło przezroczyste, które podkreśla przestrzenność pomieszczenia. Taki walor ma chociażby 8 mm szkło hartowane float posiadające widoczny na krawędzi tradycyjny odcień zieleni oraz szkło hartowane Timeless także o grubości 8 mm, pokryte powłoką antykorozyjną, ograniczającą powstawanie osadów z kamienia czy zacieków. Coraz częściej architekci projektujący kabiny prysznicowe, sięgają po szkło hartowane barwione w kolorze grafitowym, czarnym czy brązowym, a także po szkło klejone folią lub z grafiką. 

We współpracy z architektami oraz klientami indywidualnymi wykonujemy i montujemy kabiny prysznicowe w każdym stylu. Chętnie podejmujemy się realizacji projektów nietypowych, oryginalnych i odważnych. Najczęściej realizujemy kabiny prysznicowe na terenie Warszawy i okolic. Jeśli jednak pojawi się ważny projekt do realizacji, nasza wyobraźnia i gotowość do współpracy nie znają granic.

ZREALIZUJ SWOJĄ KABINĘ PRYSZNICOWĄ Z INTERIOR GLASS

KABINY PRYSZNICOWE

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ