O INTERIOR GLASS

KIM JESTEŚMY

Na rynku obecni jesteśmy od 2005 roku. Wówczas jako Świat Szkła rozpoczęliśmy działalność polegającą na kompleksowej realizacji szklanych elementów do wystroju wnętrz. Szybko staliśmy się jedną z wiodących firm zajmujących się szkłem na rynku warszawskim. Od ponad 10 lat realizujemy także zlecenia dla sektora premium - projekty bardziej nietypowe, wymagające, mocno podążające za trendami designu i nowoczesną stylistyką w wystroju wnętrz i architektury. I to właśnie z myślą o takich realizacjach stworzyliśmy markę INTERIOR GLASS, która stawia akcent na projekty bardziej wyszukane, indywidualnie dopasowane do wizji architektów czy nieszablonowych potrzeb indywidualnych Klientów.

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz współpracy ze sprawdzonymi partnerami, m.in.: producentami szklanych komponentów, szklanych mebli, architektami i designerami, INTERIOR GLASS oferuje produkty wyróżniające się piękną i oryginalną formą, a przede wszystkim wysoką trwałością.

DLACZEGO SZKŁO

Estetyka szkła to przede wszystkim jego prosta, i szlachetna forma. Klasyczne, przezroczyste szkło hartowane pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Szkło pozwala się wkomponować praktycznie w każdą przestrzeń - małego i dużego mieszkania, domu, biura czy obiektów komercyjnych. Szklane ściany subtelnie dzielą przestrzeń, nie zmniejszając jej. Budują barierę akustyczną, a nie wizualną. Szkło w zależności od elementów z jakimi jest połączone czy kolorystyki, może mieć bardziej klasyczny wygląd, po mocno nowoczesny, industrialny czy loftowy. Stąd jego szerokie zastosowanie i coraz większa popularność.

Pracujemy praktycznie ze wszystkimi typami szkła. Odpowiednio przygotowane szkło jest materiałem bezpiecznym i trwałym. Warto też dodać, że ekologicznym. Pozwala na tworzenie różnorodnych konstrukcji, które przetrwają lata użytkowania, będą odporne na wilgoć, temperaturę, warunki atmosferyczne, a dzięki odpowiedniej obróbce i konstrukcji, bedą bezpieczne i trwałe.

NA SZKLE ZNAMY SIĘ NAJLEPIEJ

Moja przygoda ze szkłem i lustrami rozpoczęła się w 2005 roku. Był to przypadek. Nie planowałam zająć się projektowaniem i aranżacją wnętrz. W tamtych latach szkło i lustra nie były powszechnym materiałem. Rozpoczęłam wtedy współpracę z zakładem obróbki szkła Dubiel Vitrum. Wizyty w fabryce i szkolenia ukazały mi szkło jako tak piękny i wdzięczny materiał, że poświęciłam się mu bez reszty. Piękne lustra, gra światła w mozaikach lustrzanych, wywoływały chęć tworzenia wnętrz pełnych blasku i lustrzanego odbicia. Lustro stało się materiałem do świadomej aranżacji niepowtarzalnego wnętrza. Nowe trendy i zachodni design spowodowały, że szkło i lustra stały się produktem bardzo pożądanym. Architekci i projektanci wnętrz wprowadzili ten materiał do swoich projektów. Szkło jest wymagające, wymaga nie tylko wiedzy technicznej, ale również wyobraźni. Projektowanie konstrukcji szklanych i ich sposób montażu pobudza kreatywność. Lubię takie wyzwania.

W pracy stawiam na kompetencje, twórcze myślenie i umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta. Współpraca z moją firmą ma dawać klientom poczucie bezpieczeństwa. Chętnie realizujemy projekty nietypowe, odważne, zaawansowane technologiczne. Praca ze szkłem to nasza pasja.

EWA ROGÓLSKA, INTERIOR GLASS

INTERIOR GLASS tworzy doświadczony zespół specjalistów, wyszkolony z zakresu wiedzy o szkle. Nasi pracownicy biurowi - rzetelni i pomocni na każdym etapie realizacji - znani są m.in. ze sprawnego ofertowania i profesjonalnej opieki nad klientem. Specjaliści od pomiarów wyposażeni są nie tylko w specjalistyczne narzędzia pomiarowe, ale także obszerną wiedzę techniczną o szkle, okuciach i sposobie montażu. Mamy w swoich szeregach także doświadczone i odpowiedzialne ekipy montażystów, którzy sprawnie zamontują każdy szklany element - od lustra, po wielkoformatowe zabudowy szklane czy balustrady.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Cenimy sobie wieloletnią współpracę z naszymi partnerami biznesowymi, m.in. z producentem szkła Dubiel Vitrum,  firmami: INTERFIT, CGLASS, CDA Bufab - dostarczającymi systemy i okucia do szkła hartowanego, studiem projektowania wnętrz MODESI Magdalena Wasia, pracownią projektową MONOS, pracownią architektoniczną MGN oraz serwisem POLISZ DESIGN by Kate&Co.

Jesteśmy otwarci na nową współpracę z architektami, generalnymi wykonawcami, a także indywidualnymi klientami, którzy mają wizję zastosowania szkła w swoich projektach lub dopiero szukają inspiracji i wiedzy technicznej na ten temat.