ZABUDOWY SZKLANE LOFTOWE

 

SZKLANE ŚCIANY I DRZWI
W STYLU INDUSTRIALNYM

Szklane ściany podzielone charakterystycznymi czarnymi szprosami czy wielkoformatowe szklane drzwi, przesuwne lub otwierane, mają niepowtarzalną estetykę. I choć zazwyczaj kojarzą nam się z dużymi przestrzeniami, to coraz częściej stosowane są także w mniejszych metrażach oraz przestrzeniach biurowych.

Wszystkie szklane zabudowy realizujemy na indywidualne zlecenie, na wymiar. Każda ściana, ściana z drzwiami czy też same drzwi, mogą mieć dowolną ilość segmentów wydzielonych przez szprosy. Wszystko zależy od wizji i projektu. Wybór kolorów szkła jest szeroki - od szkła bezbarwnego po szkło barwione w masie na kilka kolorów lub szkło matowe.

Klasyczne loftowe drzwi mają szprosy, zawiasy i okucia w kolorze czarnym. Na specjalne życzenie zrealizujemy szklane ściany działowe i drzwi z białymi szprosami i białymi elementami konstrukcyjnymi lub w innych kolorach. 

Zachęcamy do przedstawienia nam swojej wizji. W przypadku braku gotowego projektu, przyjedziemy na pomiar i pomożemy w zaprojektowaniu wymarzonego rozwiązania.

NOWOCZESNE SZKLANE ZABUDOWY DO BIURA

Układ przestrzeni biurowych coraz częściej aranżowany jest przy pomocy szklanych ścian działowych. Sale konferencyjne, szczególnie te zlokalizowane po środku dużej powierzchni, dzięki wygrodzeniu szklanymi ścianami, zyskują separację akustyczną i dostęp do naturalnego światła. Szklane ściany i drzwi oddzielające gabinety czy pokoje biurowe często są realizowane ze szkła barwionego w masie lub szronionego. Dzięki temu pomagają w utrzymaniu prywatności, a przy tym są estetyczne i nowoczesne. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie koncepcje aranżacji przestrzeni szklanymi zabudowami. Mamy duże doświadczenie w realizacji szklanych zabudów na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy je z odpowiednio przygotowanego szkła hartowanego oraz najwyższej jakości elementów konstrukcyjnych. Liczy się dla nas jakość wykonania, bezpieczeństwo i estetyka.

ZABUDOWY LOFTOWE NA WYMIAR

Wydzielanie przestrzeni szkłem to kwintesencja nowoczesnej elegancji. Marzysz o zabudowie szklanej dla garderoby, która oddzieli ją od reszty sypialni? O podzielonej szprosami szklanej ścianie ze szklanymi otwieranymi drzwiami do ciemnego przedpokoju? A może chcesz wielkimi przesuwnymi szklanymi drzwiami oddzielić przestrzeń do pracy od salonu lub marzysz o kabinie prysznicowej o loftowym wyglądzie? Wszystkie Twoje pomysły są dla nas inspiracją.

Ściany i drzwi ze szkła hartowanego na wymiar zawsze wykonujemy po wcześniejszym pomiarze u klienta i uzgodnieniu wszelkich detali dotyczących materiałów i projektu. Grubość szkła i typ mocowań zależna jest od wielkości szklanej zabudowy. 

Szklane drzwi w stylu loft montujemy na czarnych zawiasach, a drzwi przesuwne ze szkła na czarnych szynach. W przypadku zastosowania szprosów, Ilość pól wydzielona szprosami może być dowolna. Dla uzyskania efektu gładkiej powierzchni z obu stron, szprosy możemy nadrukować wewnątrz szkła klejonego folią. Szklane ściany i drzwi mogą być też pozbawione szprosów.

ZAMÓW NOWOCZESNE ZABUDOWY SZKLANE W INTERIOR GLASS

SZKLANE ŚCIANY DZIAŁOWE

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ