LUSTRA

 

LUSTRA
NA ZAMÓWIENIE

Aranżacja przestrzeni z wykorzystaniem lustra jest niczym przygoda z magicznym zwierciadłem. Optyczna moc lustra znana jest każdemu. W planowaniu przestrzeni lustro może pełnić funkcję powiększania pomieszczenia, rozświetlania wnętrza. Tworzy zatem efekt iluzji przestrzeni i gry świateł. Lustro może stanowić też przyciągającą swoją oryginalną formą unikatową ozdobę.

Realizujemy lustra na indywidualne zlecenie: klasyczne, nowoczesne, designerskie, łazienkowe i dekoracyjne do suchych pomieszczeń. Produkujemy lustrzane tafle do przyklejenia lub montażu na ścianach, lustra na drzwi szafy lub inne meble. Dostarczamy lustra o dowolnym wymiarze i kształcie, także z podświetleniem, dekorem, fazowane lub szlifowane. Proponujemy m.in. lustra wykonane na tradycyjnym szkle float lub szkle optiwhite (szkło odbarwione, pozbawione odcienia zieleni), a także lustra na szkle barwionym w kolorach: brąz, grafit, złote, różowe. Mamy też w ofercie tzw. lustra antyczne oraz lustra nowoczesne.

Oprócz walorów estetycznych, nasze lustra są trwałe i bezpieczne. Wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo możemy je podkleić specjalną folią, która stanowić będzie dodatkowe zabezpieczenie. Grubość lustra wynosi 3, 4, 5 lub 6 mm, a maksymalny wymiar lustrzanej tafli to aż 210 x 320 cm.

LUSTRA DEKORACYJNE W DOWOLNYM STYLU

Lustra dekoracyjne do wnętrz realizujemy w różnych stylach - od minimalistycznego stylu skandynawskiego, przez styl loftowy, aż po dekoracyjne lustra glamour czy Hampton. Wykonujemy lustra małe, duże, okrągłe, geometryczne, prostokątne, lustra nieregularne i eliptyczne. Robimy lustrzane ściany z wielkoformatowych tafli luster klejonych bezpośrednio na ścianę. Dostosowujemy lustra do montażu kinkietów bezpośrednio na tafli lustra. Oferujemy także lustra z oświetleniem ledowym umiejscowionym pomiędzy taflami lustra lub z tyłu lustra.

Dla nowoczesnego stylu minimalistycznego, industrialnego czy skandynawskiego polecamy lustra szlifowane, z prostymi krawędziami. Dobrze wpiszą się we wnękę ściany czy duże drzwi szafy. Dla stylów stawiających na dekoracyjność i blask proponujemy lustra fazowane. Fazowane lustra są wizualnie lżejsze, delikatniejsze i bardzo dekoracyjne. Dzięki osiągniętym w wyniku fazowania załamaniom tafli lustra, powstaje gra światła i efekt wielu odbić, które przyciągają wzrok i stanowią niezwykle efektowną dekorację wnętrza.

LUSTRA ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Specjalizujemy się także w realizacji luster do łazienki oraz salonów łazienkowych na terenie Warszawy i okolic. Nasze lustra do łazienki są odporne na wilgoć i mogą mieć specjalną powłokę zapobiegającą osadzaniu się pary.

W łazience także dominują różne style aranżacji przestrzeni, a nasze lustra idealnie dopasujemy do każdego z nich. Lustra wielkoformatowe klejone pomiędzy płytki lub szklane dekory nadadzą łazience przestrzeni, optycznie ją powiększą oraz rozświetlą. Zamontowane na szkle kinkiety dodadzą jej elegancji i blasku. Lutra wieszane w okrągłej lub prostokątnej ramie dobrze wpiszą się w nowoczesny design. Lustra eliptyczne, bezramowe, podświetlane ledami zamieszczonymi pomiędzy taflami szkła, będą funkcjonalnym zwierciadłem np. do wykonania precyzyjnego makijażu.

Nie można sobie chyba wyobrazić łazienki bez lustra. Chętnie pomożemy w aranżacji i realizacji lustra do Twojej łazienki w określonym stylu albo formalnie unikatowego. Twoja wizja niech będzie naszym wyzwaniem.

ZREALIZUJ SWOJE WYMARZONE LUSTRA Z INTERIOR GLASS

LUSTRA

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ